SPORT-X
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
SPORT-X

PARIURI SPORTIVE POKER BINGO FOTBAL
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Jurnal Blondex
                                     SCOTIA EmptyVin Apr 29, 2011 2:25 am Scris de florin224

»  Aici voi prezenta maxim 1-2 partide cu siguranta mare obtinute din diverse surse
                                     SCOTIA EmptyVin Apr 29, 2011 12:59 am Scris de florin224

» CONCURS 15 E
                                     SCOTIA EmptyMar Apr 26, 2011 2:32 am Scris de villa7

» Jurnal Florin
                                     SCOTIA EmptyDum Apr 24, 2011 8:45 pm Scris de florin224

»  AICI VOI PREZENTA VARIATIA COTELOR DE LA DIVERSE SURSE
                                     SCOTIA EmptyDum Apr 24, 2011 4:29 pm Scris de florin224

»  Pariurile mele Florin
                                     SCOTIA EmptyDum Apr 24, 2011 3:44 pm Scris de florin224

»  Basket NBA
                                     SCOTIA EmptyDum Apr 24, 2011 3:37 pm Scris de florin224

» SALUTUL NOILOR MEMBRII
                                     SCOTIA EmptyVin Apr 22, 2011 11:44 pm Scris de CLAUDIU

» ETAPA CU NUMARUL 28 22.04.2011
                                     SCOTIA EmptyVin Apr 22, 2011 8:45 pm Scris de CLAUDIU

Forum

 

  SCOTIA

In jos 
AutorMesaj
florin224
ADMIN JUNIOR
ADMIN JUNIOR
florin224


Mesaje : 141
Data de inscriere : 11/04/2011
Localizare : Undeva in Balcani

                                     SCOTIA Empty
MesajSubiect: SCOTIA                                        SCOTIA EmptyMier Apr 13, 2011 12:04 am

Acest topic este dedicat in special primei ligi scotiene , aici vor fi prezentate analize , ponturi etc , asteptam si pererile dumneavoastra.
Sus In jos
florin224
ADMIN JUNIOR
ADMIN JUNIOR
florin224


Mesaje : 141
Data de inscriere : 11/04/2011
Localizare : Undeva in Balcani

                                     SCOTIA Empty
MesajSubiect: St. Johnstone -Celtic Glasgow                                        SCOTIA EmptyMier Apr 13, 2011 12:39 am

In aceasta seara in cadrul etapei cu numarul 33 din prima liga scotiana are loc o partida extrem de interesanta intre Celtic ocupanta primului loc si St. Johnstone ocupanta locului 9.
Partida se va desfasura pe McDiarmid Park Arena locul unde gazdele de la St. Johnstone isi disputa partidele de pe teren propriu.
Gazdele practic sunt condamnate la jucarea barajului pentru ramanerea in prima liga scotiana de fotbal pe cand oaspetii au nevoie neaparata de victorie pt a se mentine pe prima pozitie in fata celor de la Rengers care sunt la numai doua puncte diferenta.
Statistica este clar favorabila gazdelor care in ultimele partide i-au invins la scor pe adversarii din aceasta seara ceea ce probabil se va intampla si in aceasta seara oaspetii ne mai avand pentru ce lupta in acest sezon asteptand linistiti Relegation Play-off .
Pentru aceasta partida :
Peste 2.5 goluri 1.75
Celtiv peste 1.5 1.50
Sus In jos
florin224
ADMIN JUNIOR
ADMIN JUNIOR
florin224


Mesaje : 141
Data de inscriere : 11/04/2011
Localizare : Undeva in Balcani

                                     SCOTIA Empty
MesajSubiect: Re: SCOTIA                                        SCOTIA EmptyMier Apr 13, 2011 8:00 pm

O partida slabuta din pacate.
Sus In jos
Continut sponsorizat





                                     SCOTIA Empty
MesajSubiect: Re: SCOTIA                                        SCOTIA Empty

Sus In jos
 
SCOTIA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SPORT-X :: Prima categorie :: FOTBAL :: Campionate Externe-
Mergi direct la: